Hakkımızda

ofis

Sakaoğulları Design olarak,

Sakaoğulları Grup bünyesinde, şirket statüsündeki müşterilerimizin; Tüm işleyiş kanallarını yönetmek, müşteri memnuniyeti, bağlılığı ve değeri yaratmak, bu kanallarla yapılan satış odaklı projelerle müşterilerimize yeni gelirler sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Hizmet verdiğimiz kurum ve bireylere web tasarım, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları yönetimi, seo ve marka tasarım alanlarında profesyonel ekibimiz ile çözüm ortağı olmaktayız.

Biz, İşbirliği yaptığımız kurum ve kuruluşların organik yapılarına, kurum kültürlerine ve işleyiş sistemlerine uyumlu bilgi, birikim ve deneyim bilincini hedefleten, sonuca odaklı hizmetlerimiz ile hem kurumsal hem de bireysel alanda değer katkısı sağlamakta ve müşteri memnuniyetlerini artırmasından yeni müşteri elde edilmesine, kurum kimliğinin belirlenmesinden markanın yaygınlaştırılmasına kadar birçok sürece etki eden kriterlerin ve doğru, etkin ve performansı yüksek bir yapı haline getirilmesinde etkin rol oynamaktayız.

 

Hizmet prensibi olarak %100 müşteri memnuniyetini prensip edinmiş 7/24 ulaşılabilir olmayı ve satış sonrası desteğin maksimum olarak sağlandığı bir yapı içerisinde yeni müşterimi kazanımı elde etmek isterken mevcut müşterilerimiz ve partnerlerimiz ile uzun soluklu projelere imza atmayı ilke ediniyoruz.

Sizinle tanışmak ve yeni projeler üretmek için her daim ekibimizle birlikte tüm heyecanımız ile iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Sakaoğulları Design

Ekibimiz ile Tanışın

Emre SAKA

Emre SAKA

Genel Koordinatör
Umut OLGUN

Umut OLGUN

Web Tasarım
Bora ŞENEL

Bora ŞENEL

Yazılım Uzmanı
Utku ERCAN

Utku ERCAN

Grafik Tasarım